Hier vindt u alles op het gebied van randbeveiliging. De Jong & Roos BV probeert u op dit gebeid een zo breed mogelijk assortiment aan te bieden. Mocht er toch een artikel ontbreken, dan kunt u natuurlijk altijd contact met ons opnemen voor een vakkundig advies en/of bestelling tegen een scherpe prijs. U kunt ons bereiken via info@jrs.nl of telefonisch op 0224-273327. Wij leveren in heel Nederland, uiteraard met professionele service en garantievoorwaarden.
Een dilatatiestrip is eenvoudig hulpmiddel voor het maken van een "schone" verticale dilatatie in het metselwerk. Met behulp van een dilatatiestrip wordt een dilatatievoeg tussen verschillende metselwerkdelen gemaakt die uitzetting of krimp van de delen opvangt en zo scheurvorming tegengaat.
Nog geen klant? U kunt hier een account aanvragen.
Een gevelklem (ook wel gevelklauw) is een hulpgereedschap om tijdelijk de belasting boven een opening in het metselwerk op te vangen, zonder het gebruik van stempels. Met de gevelklem worden om de 700 mm circa zeven lagen gemetselde baksteen geklemd, waardoor een tijdelijke geveldrager/latei ontstaat.
Nog geen klant? U kunt hier een account aanvragen.
Leuningankers zijn "verloren" steigerpijpsteunen om (i.c.m. bijpassende pijpdragers) een tijdelijke randbeveiliging te plaatsen. Afhankelijk van de toepassing biedt GB leuningankers voor verlijmen/vermetselen of schroeven tegen de wand.
Nog geen klant? U kunt hier een account aanvragen.